Horoskop na rok 2019 - Wodnik
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHoroskop, wróżby
Poniedziałek, 22 lipca 2019 Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
  HOROSKOP
  SONDA
Czy wierzysz w horoskopy?
Tak
Nie
Czasami się spełniają
Zdecydowanie nie wierzę

Oddaj swój głos!
  HOROSKOP
Wszystkie archiwalne wiadomości naszego serwisu.
Przeglądaj archiwum »
  REKLAMAHoroskop na rok 2019 - Wodnik


Gwiazdy mówią. Najbliższy rok okaże się najkorzystniejszy dla Wodników urodzonych w drugiej i trzeciej dekadzie. Na wasze sprawy pozytywny wpływ wywrze Neptun i Pluton, a do końca października również Jowisz. Będzie to dobry okres do realizacji ambitnych zamierzeń, pełen najrozmaitszych szans. Jesienią tempo życia stanie się spokojniejsze. Pora zrobić kolejny przystanek. Dla Wodników z pierwszej dekady znaku od sierpnia rozpoczyna się czas nieco mniej pomyślny. Kierunek, który obrałaś w życiu, poddany zostanie próbie - może stwierdzisz, że trzeba go zmienić.

Życie uczuciowe. Dla Wodników o ustabilizowanej sytuacji rodzinnej nadal trwać będzie dobra passa. Życie stanie się bardziej atrakcyjne. Może urozmaici je daleka podróż, rodzinne uroczystości, urządzanie nowego mieszkania? To z was, które jeszcze nie dały sobie założyć obrączki, w tym właśnie roku mogą uznać, że najwyższa na to para. Osoby z pierwszej dekady znaku jesienią i zimą unikać powinny pochopnego nawiązywania znajomości - w przeciwnym razie wplączą się w trudny związek.

Kariera i pieniądze. Życie zawodowe potoczy się wartko. Może dostaniesz stypendium alba szansę na służbowy wyjazd? To także dobry okres na poszukiwanie ciekawszej i lepiej płatnej pracy. Warto zdobywać nowe umiejętności, uzupełniać wykształcenie, bowiem planety czynią teraz twój umysł niezwykle chłonnym. Wodniki z pierwszej dekady znaku mogą, niestety, mieć konflikty w pracy. Ten okres służy rewizji planów. Jeśli lubisz to, co robisz, poradzisz sobie z każdą sytuacją. Jeśli nie, pora będzie znaleźć inne zajęcie.

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.