Horoskop na rok 2019 - Strzelec
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHoroskop, wróżby
Poniedziałek, 22 lipca 2019 Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
  HOROSKOP
  SONDA
Czy wierzysz w horoskopy?
Tak
Nie
Czasami się spełniają
Zdecydowanie nie wierzę

Oddaj swój głos!
  HOROSKOP
Wszystkie archiwalne wiadomości naszego serwisu.
Przeglądaj archiwum »
  REKLAMAHoroskop na rok 2019 - Strzelec


Gwiazdy mówią. Aż do końca października możesz liczyć na przychylność Jowisza, który otoczy cię życzliwymi ludźmi, umożliwi poznawanie świata i stanie się sprawcą wielu twoich sukcesów. Do akcji włączą się również Neptun i Pluton, a od połowy lipca - wreszcie bardzo życzliwy ci Saturn. To bardzo dobry rok na podejmowanie stałych zobowiązań: małżeństwo, budowę domu, poważne plany zawodowe.

Życie uczuciowe. Dla Strzelców z kimś związanych zapowiada się pogodny, szczęśliwy okres, sprzyjający poprawie warunków mieszkaniowych i materialnych. Warto spędzać ze sobą więcej czasu, uczestniczyć w imprezach towarzyskich i kulturalnych, zapraszać do domu przyjaciół. Możesz również liczyć na to, że... pojawi się nowy członek rodziny. Rodzicielskie obowiązki spełniać będziecie z wielką radością i ochotą. Dla osób bez pary to dobry rok na nawiązywanie znajomości. Uważaj, miłość pojawić się może całkiem nieoczekiwanie! Podobno szczęście czasem puka właśnie do tych, którzy sami za nim nie gonią.

Kariera i pieniądze. Warto teraz poważnie pomyśleć o swojej karierze. Jeśli pracujesz na etacie, pojawią się szanse awansu, zawodowego rozwoju, dobre perspektywy na dalszą przyszłość. To odpowiedni rok na zmianę pracy, uzyskanie dyplomu lub rozpoczęcie nowego etapu nauki. Najprawdopodobniej będzie wiele okazji do ciekawych służbowych podróży, a jeśli poszukujesz środków na realizację jakiegoś ambitnego planu, otrzymasz szansę zdobycia zamożnych protektorów. Możesz też liczyć na nowe, dodatkowe źródła zarobkowania. Strzelce, które marzą o zawodowej niezależności, powinny teraz właśnie spróbować swoich sit w samodzielnym działaniu. Może odkryjesz w sobie talent do interesów, jakiego nawet nie podejrzewałaś?

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.