Horoskop na rok 2018 - Ryby
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHoroskop, wróżby
Sobota, 23 czerwca 2018 Albina, Wandy, Zenona
  HOROSKOP
  SONDA
Czy wierzysz w horoskopy?
Tak
Nie
Czasami się spełniają
Zdecydowanie nie wierzę

Oddaj swój głos!
  HOROSKOP
Wszystkie archiwalne wiadomości naszego serwisu.
Przeglądaj archiwum »
  REKLAMAHoroskop na rok 2018 - Ryby


Gwiazdy mówią. Do połowy lipca Saturn będzie korzystnie wpływał na twoje sprawy. Szczególnie dla Ryb z trzeciej dekady znaku będzie to okres obfitych zbiorów. Wprawdzie niektóre z was, za sprawą Plutona, doświadczą w tym roku również chwil trudniejszych, ale przeszkody uda się pokonać. Dla osób z pierwszej i drugiej dekady znaku będzie to okres spokojny, bez szczególnych wydarzeń. Dopiero listopad i grudzień przyniosą poważniejsze zmiany.

Życie uczuciowe. Ryby otoczone rodziną prowadzić będą w najbliższych miesiącach życie uporządkowane, pozbawione większych wzlotów. Poświęcisz się wychowaniu dzieci, a dzień za dniem upływać będą w jednostajnym - co nie znaczy nudnym rytmie. Szczęście w tym roku ukryte będzie w drobiazgach: wspólnych kolacjach, zapachu porannej kawy, niedzielnych spacerach. Ryby z trzeciej dekady liczyć mogą na radykalną poprawę warunków bytowych. Dla osób bez pary najbardziej obiecujące okażą się dwa ostatnie miesiące roku.

Kariera i pieniądze. Powinnaś skoncentrować się teraz na organizacji codziennej pracy. Jeśli cierpisz wciąż na brak czasu, warto będzie pomyśleć o jakichś usprawnieniach, zmianie metody działania, nawet jeśli miałoby cię to kosztować sporo wysiłku i trochę pieniędzy. Dla Ryb z trzeciej dekady znaku pierwsza połowa roku okaże się bardzo korzystna. Niewykluczone jest objęcie odpowiedzialnego stanowiska, połączone - rzecz jasna - z większą niż dotąd pensją. Dla Ryb z pierwszej dekady znaku końcówka roku będzie dość dynamiczna. Możesz dostać nieoczekiwaną zawodową propozycję. Bardzo korzystną!

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.