Horoskop na rok 2019 - Byk
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHoroskop, wróżby
Poniedziałek, 22 lipca 2019 Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
  HOROSKOP
  SONDA
Czy wierzysz w horoskopy?
Tak
Nie
Czasami się spełniają
Zdecydowanie nie wierzę

Oddaj swój głos!
  HOROSKOP
Wszystkie archiwalne wiadomości naszego serwisu.
Przeglądaj archiwum »
  REKLAMAHoroskop na rok 2019 - Byk


Gwiazdy mówią. Do połowy lipca niebo będzie bezchmurne. Staraj się dobrze wykorzystać sprzyjający czas. Uran zachęci cię do rozmaitych eksperymentów, w wyniku których twoje życie stanie się bogatsze i ciekawsze. Jednocześnie Saturn zadba o to, byś nie przekroczyła granicy ryzyka. W drugiej połowie roku zacznie jednak blokować twoje poczynania, staraj się więc wcześniej ukończyć poważniejsze przedsięwzięcia. Najmniej sprzyjająca aura panować będzie w ostatnim kwartale roku. Unikaj wówczas podejmowania nazbyt ryzykownych decyzji.

Życie uczuciowe. Warto będzie zorganizować domowe życie tak, aby pamiętać o potrzebach wszystkich, którzy w nim żyją. Jeśli szukasz miłości, nie trać cennego czasu, od połowy lipca pojawią się bowiem problemy. Ktoś z rodziny może potrzebować twojej opieki, poczujesz się wtedy nieco osłabiana psychicznie i mniej będzie okazji do rozrywek. W długoletnich związkach zapowiada się niewielki kryzys, ale nie obawiaj się, prawdziwe uczucia przetrwają bez szwanku. Jeśli coś się zakończy, będzie to oznaczać, że ty i twój partner nie byliście wobec siebie całkiem szczerzy.

Kariera i pieniądze. Dobry okres na kontynuowanie wcześniej ustalonych planów, ale z nowymi przedsięwzięciami raczej się nie wyrywaj. Począwszy ad lipca staraj się nie podejmować żadnych kontrowersyjnych ani ryzykownych decyzji, pamiętaj też, że nie jest to najlepszy czar na większe inwestycje. Nie ufaj osobom obiecującym ci złote góry przy minimalnym wysiłku.

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.