Horoskop na rok 2019 - Baran
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHoroskop, wróżby
Poniedziałek, 22 lipca 2019 Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
  HOROSKOP
  SONDA
Czy wierzysz w horoskopy?
Tak
Nie
Czasami się spełniają
Zdecydowanie nie wierzę

Oddaj swój głos!
  HOROSKOP
Wszystkie archiwalne wiadomości naszego serwisu.
Przeglądaj archiwum »
  REKLAMAHoroskop na rok 2019 - Baran


Gwiazdy mówią. Do połowy lipca obracać się będziesz jeszcze w kapryśnej planetarnej aurze. Nieżyczliwy Saturn i Jowisz wymagać będą dyplomacji w postępowaniu i dużej umiejętności pokonywania przeszkód. Nie atakuj ich w biegu, z nastawionymi rogami, lecz spróbuj po prostu... obejść. Pluton i Neptun są ciągle po twojej stronie. Inspirują, budzą wiarę we własne siły. W drugiej połowie roku twoja sytuacja zdecydowanie się poprawi.

Życie uczuciowe. Aż do lata będziesz na przemian impulsywna i zniechęcona. Nużyć cię będzie rutyna, ale, niestety, nie jest to okres, w którym można zrzucić z siebie część odpowiedzialności i obowiązków. Jeśli rozpoczęłaś jakieś poważne przedsięwzięcie, np. budowę domu, lub poświęciłaś się wychowaniu dzieci, możesz poczuć, że czegoś ci brakuje - pracy zawodowej, aktywności towarzyskiej? Nie przejmuj się, bo już od połowy lipca wszystko zacznie zmieniać się na korzyść. Pojawią się możliwości, byś zaczęła żyć pełnią życia - tak, jak najbardziej lubisz. Samotne Barany mają szanse spotkania kogoś naprawdę interesującego.

Kariera i pieniądze. Pierwsza połowa roku wymagać będzie od ciebie zręczności w sprawach zawodowych. Poczujesz, że praca nie daje ci pełnej satysfakcji i wystarczających pieniędzy. Może być też i tak, że ktoś, kogo nie lubisz, będzie z tobą rywalizował i utrudniał ci odnoszenie sukcesów. Ale i na to znajdzie się rada. Od lipca możesz spokojnie rozglądać się za nową pracą, a że twoje poczucie własnej wartości wzrośnie, poradzisz sobie z każdą przeszkodą.

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.